0911 643 035          PARNÉ TEPOVANIE A DEZINFEKCIA V JEDNOM

Ekologický a prírodný systém dezinfekcie, ochrany, čistenia

Výhodou parného čistenia je zlikvidovanie takmer 100% baktérií pri čistení. Bez použitia chémie za pomoci vodnej pary ohriatej na 158 stupňov Celzia, tlaku 8 bar sa čistenie dostane takmer do každej časti materiálu. Vnikne do pórov, vláknin, čím sa zaistí dôkladná hygiena a čistota takto očistenej plochy.
Suchou parou tepujeme všetok čalúnený nábytok, stoličky, sedačky, koberce a aj interiér áut.
Hĺbkové parné tepovanie odstraňuje zažranú špinu, nežiadúce pachy, roztoče, ktoré ohrozujú najmä alergikov a ohrozuje zdravie všetkým, ktorí sa v okolí zdržiavajú.

Výhoda parného tepovanie je, že nečakáte 8h na vyschnutie!

AKÚ ZNAČKU TEPOVAČA POUŽÍVAME?

Komplexný čistiaci stroj, v ktorom je: parný generátor, vyvíjač peny, integrovaný vysávač na suché i mokré vysávanie. Možnosť čistenia parou s možnosťou plynulého pridávania čistiaceho prostriedku do pary pre lepšiu účinnosť čistenia.
Ak si myslíte, že máte predmet vyčistený klasickým spôsobom, tak pri použitý parou sa budete diviť, koľko nečistôt tam ešte zostalo. Zvlášť u textilných poťahov, čalúnenia a pod.

Značka FASA je farebnou variantou profesionálnych kvalitných vysokotlakových umývačiek a čistiacich strojov LAVOR, talianskeho výrobcu LAVORWASH S.p.A.


Talianska firma LAVORWASH S.p.A. je držiteľom certifikátu kvality ISO 9001PRI ZRODE NAŠEJ FIRMY STÁLA MYŠLIENKA   AKO CHRÁNIŤ NAŠE ZDRAVIE