"TU KLIKNI" dozvieš sa viac

22.01.2023

ČISTENIE FASÁD

Na fasáde sa každý deň usádza prach, smog a rôzne iné nečistoty, po istom čase je fasáda zanesená a špinavá. Celkový dojem z budovy teda nie je príjemný. Jednoduchým riešením, ako predísť zostarnutiu fasády budovy je čistenie fasády.

Výskyt rias a plesní na fasáde za teplených objektov je prírodný proces a stretávame sa s ním všade okolo nás. Všetko začína mikroorganizmami - baktériami, ktoré sa šíria vzduchom a sú schopne v krátkom čase zamoriť vonkajšie fasády, ako aj steny v interiéri. Pri vhodných podmienkach pre život, začnú sa rýchlo rozmnožovať, vytvárať kolónie a živnú pôdu pre druhovo vyššie organizmy. V dôsledku ich prítomnosti a pôsobenia dochádza k rýchlej degradácii fasád.

Dochádza k tvorbe nepríjemného zápachu, uvoľňovaniu alergénnych spór a mykotoxínov, ktoré nepriaznivo vplývajú na zdravie ľudí a vyvolávajú rôzne alergie, ochorenia dýchacích ciest alebo astmu.

Zateplenie znižuje cirkuláciu vzduchu a vo vlhkom prostredí s nedostatkom slnka nestíhajú steny poriadne preschnúť. Výsledkom je, že strany domu bývajú zarastené machmi alebo plesňami a pokiaľ fasádu nečistíme, vzniknuté kolónie mikroorganizmov nenávratne znehodnotia celú fasádu.

ČISTENIE STREŠNEJ KRYTINY

Vaša strecha bude ako nová

Už dlho vás neteší pohľad na vašu strechu? Potrebovala by nový náter či vyčistiť, lebo svoj domov si na nej našli nechcení nájomcovia? Žiaden problém. Hubám, machom, smogu, prachu či nánosom sadzí navždy odzvonilo. Vieme, čo vám pomôže a vráti vašej streche jej pôvodnú krásu.

Máme pre vás riešenie, ktoré bude pre vás výhodné hneď dvakrát. Ušetríte peniaze za novú krytinu, ktorá nie je vôbec lacná záležitosť. A nemusíte ani zháňať žiadnych majstrov, lešenia alebo plošiny. Na to sme tu my.


Nerobí nám problém vyčistiť akýkoľvek typ strechy - šindľové, eternitové, či plechové. Vy sami sa presvedčíte, že sa oplatí dať aj tejto krytine druhú šancu a vôbec ju nemusíte meniť. Lebo svoju robotu urobíme pre vás:

  • rýchlo,
  • kvalitne,
  • za dobrú cenu.

Vyčistíme všetky nečistoty - od machu, smogu, plesní až po nepríjemné povlaky. Následne Vám strechu aj naimpregnujeme za vopred dohodnutý poplatok. Získa tak ochranný filter, ktorý ju bude ešte dlho chrániť pred vonkajšou nečistotou.

ČISTENIE  ZÁMKOVEJ DLAŽBY

Vieme ako dokonale zrenovovať, vyčistiť a na impregnovať vonkajšiu dlažbu, chodníky,nájazdy, vonkajšie terasy a predovšetkým sa zbaviť tzv. hrdze,farby, mastnôt či ťažko odstrániteľných nečistôt z rôznych povrchov a materiálov vrátane dlhodobého ošetrenia tzv. nano impregnáciou